top of page
Image by Boukaih

MEIE TURVATEENUSED
EHITAJATELE

 

TEEDEEHITUS

Hind alates 120 € kuus

 

Pakume teede-, sildade- tunnelite-, kergteede jne. ehitusplatside turvamiseks tehnilise ja videovalve kombineeritud teenust.

Kogu tehnilise valve ja videovalve tehnika töötab akude toitel ja seega puuduvad segavad kaabeldused. Eleketrienergiat ei vaja ka videovalve ja valvetehnika keskseadmed.

 

TEHNILINE VALVE soojakute linnakutesse. Pakume juhtmevabasid, kiirpaigaldusega valvesüsteeme. Tellija soovil võivad soojakutesse olla paigaldatud liikumisandurid ja kaamerad.

Hind alates 50 € kuus.

Enamus valvetehnikat saab valvestada telefoniäppist või arvutist.

 

TEEDEHITUSE ERI teede pidajatele või muul põhjusel igapäevaselt uues kohas tehnika parkimise vajadusega objektidele.

Erinevalt meie eelmistele tegevusaastatele pakume oma koostööpartneritele väga lihtsalt teisaldatavaid, alumiiniumist kolmjalgasid, millele on kinnitatud valvetehnika. Tänu eriti kompaktsetele videokaamerate-liikumisandurite jalgadele, on võimalik objekti valvetehnikat teisaldada tavalise sõiduautoga.

KOMMENTAAR: kergesti tesisaldatavad ei tähenda, et suureneks turvariski, sest kõik kaamerate-liikumisandurite liikumised fikseerib valvesüsteemi keskseade ja turvaettevõtte juhtimiskeskusesse saabub häiresignaal.

Kõiki liikuvaid objekte soovitab Fennec LIS´s varustada Geo/GPRS positsioneerimisseadmetega. Sellisel juhul suudame nii ise kui ka meie koostööpartnerid G4S Eesti ja Forus Security leida kiirelt häiret andnud objekti.

 

TEEDEEHITUSE ERI objektidele kus puudub elektritoide, aga peatöövõtja sooviks mõnikord reaalajas vaadata eemalt objektil toimuvat. Alates 2021 suvest testis Fennec LIS´s päikesepatareil ja liitium akuga videokaamerat. Lühiajaliste objekti vaatluste jaoks sobilik videosüsteem, mis on mugava äppiga ja üldse lihtne oma kasutamise poolest (10 minutit paar kolm korda päevas). Lisaks vaatlusele võib sellise videososüsteemi häälestada liikumise peale videosalvestuse tegemisele SD kaardile. Tellijal on nende salvestuste järelvaatamise võimalus, läbi äppi.

(Fennec LIS´s ei soovita käesolevasse videosüsteemi suhtuda kui turvasüsteemi)

 

HOONETE EHITUS

 

Pakume hoonete ja muude konstruktsioonide ehitustele tehnilist ja videovalvet

  • TEHNILISE ja VIDEOVALVE 100% juhtmevaba lahendus. Kaamera ja liikumisandur ühes korpuses.

Sobilik mitte suurtele objektidele, millede üldine perimeetri pikkus ei ületa 300 – 350 meetrit).

Hind alates 120 € kuus

  • TEHNILISE ja VIDEOVALVE juhtmevaba lahendus. Võimalik juhtida läbi repiiterite videosignaali ja liikumisandurite häiresignaale ümber hoonete või muude takistuste, kus muidu raadiosignaal ei leviks ja seega ei küündiks valvekeskuse keskseadmeni häiresignaalid.

Tellija kasutada on kaasaegne, mugav ja tasuta äpp.

Hind alates 160 € kuus

  • TEHNILINE VALVE soojakute linnakutesse. Pakume juhtmevabasid, kiirpaigaldusega valvesüsteeme. Tellija soovil võivad soojakutesse olla paigaldatud liikumisandurid ja kaamerad . Soojakutelinnaku väliseks kaitseks paigaldatakse välised liikumisandurid (Fennec LIS´s soovitab sellist lahendust kui turvalisust suurendavat ja riske ennetavat abinõud).

Hind alates 50 € kuus

  • VIDEOVALVE ehk VIDEOANALÜÜTIKA kogu ehitusobjekti valveks. Meie pakutav süsteem on ehitajale mugav ja igapäevast ehitustegevust mitte segav süsteem. Videokaamerate vaateväli seotud liikumisi analüüsiva programmiga, mis edastab turvaettevõtte juhtimiskeskusele häiresignaali kui objektil toimuv on turvarisk.

Sobilik objektidele kus objekti haldaja ja ehitaja on huvitatud maksimaalsest turvalisusest ja kõikide sündmuste järelvaatamise võimalustest.

Kogu videovalvetehnika võib olla paigaldatud turvaettevõtte paigaldusmastidele. Erijuhtumina ka Tellija poolt soovitud seintele või postidele.

Valvestamine ja reaalajas videopildi vaatlemine on Tellijale võimaldatud äppide vahendusel.

Hind alates 400 € kuus

  • LÄBIPÄÄSUSÜSTEEMID liugväravad

Pakkumisel on liugväravad erineva läbipääsuavaga. Pakutav teenus sisaldab kogu süsteemi. Väravate juhtimine käib mobiiltelefoniga.

Võimalik asendada magnetkaartide, puutevõtmetega või sõrmistikuga.

Hind alates 300 € kuus

  • LÄBIPÄÄSUSÜSTEEMID täispikk väliturnikee

Pakkumisel on metallist alusele monteeritud täispikad turnikeed. Pakutav teenus sisaldab kogu süsteemi. Turnikee juhtimine käib magnetkaartidega, puutevõtmetega või sõrmistikuga. Võimalik tööaja arvestuse fikseerimine. Kaartidele saab omistada kalendripäevade ja kellaajalisi piiranguid.

Hind alates 300 € kuus

Image by Hush Naidoo Jade Photography

HOONETE EHITUS

bottom of page